MENU
+420 603 757 170

Objednávka

Stránky www.ProPsiska.cz jsou pouze galerií. Všechny výrobky jsou vyráběné na míru, proto jsou objednávky zadávány individuálně přes email objednavky@propsiska.cz, ve zprávách na facebooku nebo na www.fler.cz/propsiska. Stačí napsat, o jaké vzory, velikosti a provedení byste měli zájem a domluvíme se na podrobnostech. Na zprávy se snažíme odpovídat do 48 hodin. Pokud vám odpověď nepřijde, nejspíš nám nepřišel ani váš dotaz – v tom případě nás prosím zkuste kontaktovat jinou cestou (telefonicky, přes facebook, atp.)

Dodací lhůta je u výrobků skladem většinou max. do týdne. U výrobků na objednávku obvykle 2 – 5 týdnů. Lhůta je vždy upřesněna při objednávce.

Na stránce nabízíme dvě produktové řady – Obojky od Anet a Ginny – klasické nylonové obojky, vodítka, postroje atp. pošité stuhami s různými vzory, které šijeme už od roku 2012; novinku roku 2017 obojky DOGCORD – z paracordu a biothanu. Více o nich se dozvíte v samostatném článku zde.

 

[contact-form to=“objednavky@propsiska.cz“][contact-field label=“Jméno“ type=“name“][contact-field label=“Emailová adresa“ type=“email“ required=“1″][contact-field label=“Zpráva“ type=“textarea“ required=“1″][/contact-form]